Про співпрацю

Про співпрацю

В довоєнні часи, бізнес, який спеціалізувався на виробництві військової продукції, характеризувався слабкою ліквідністю компаній, невисокою конкуренцією за активи, порівняно низькими економічними мультиплікаторами та відсутністю прозорості у договірних відносинах. Однак, сьогодення вимагає нового підходу до розвитку військової галузі!

Компанія STEEL була створена у 2014 році та спеціалізується на виробництві саундмодераторів для зброї.

Вже зараз “STEEL” є провідним та сучасним брендом, який має найбільший в світі модельний ряд саундмодераторів, що дозволяє задовольнити потреби найвибагливішого стрільця. Завзято працюючи, ми заробили почесне місце лідера серед виробників саундмодераторів на Українському ринку, про що говорить те, що більше 40% Української армії укомплектовані продукцією компанії STEEL.

Наша команда має власні інноваційні розробки, такі, як плаваючий сепараторний блок, системи розвантаження газів, повітряний лабіринт і багато іншого, а більшість виробленої нами продукції має характеристики якості, які за своїми показниками перевищують від 3 до 7 разів світових лідерів.

Розуміючи, що обсяги виробництва невпинно збільшуються, компанія STEEL запрошує до співпраці на договірних умовах всіх осіб, які зацікавлені у розвитку військової продукції.

Обираючи “STEEL”, Ви отримаєте:

  • унікальну готову технологію і високу якість, задля чого працювали тисячі годин команда інженерів, технологів, дизайнерів, менеджерів та маркетологів;
  • працюючу схему виробництва у замкнутому циклі;
  • підтримку у всіх напрямках організації процесу функціонування: маркетингову, виробничу, підтримку відділів якості, логістики, інженерного відділу, підтримку під час випробувань та тестів зразків продукції;
  • допомогу/супровід у юридичних питаннях;
  • документальну, консультаційну, підтримку щодо дозволів, договорів по виробництву та реалізації продукції тощо.

Компанія STEEL пропонує співпрацю у межах наступних основних пакетів:

  • LITE (від 22 000 доларів США): надає право на використання зареєстрованого промислового зразка “STEEL”, а саме на виготовлення та введення в цивільний оборот однієї моделі саундмодераторів із застосування промислового зразка; 
  • CLASSIC (від 55 000 доларів США): надає право на використання зареєстрованого промислового зразка “STEEL”, а саме на виготовлення та введення в цивільний оборот три моделі саундмодераторів із застосуванням промислового зразка;
  • MAX (від 350 000 доларів США): надає право на використання зареєстрованого промислового зразка “STEEL”, а саме на виготовлення та введення в цивільний оборот всіх моделей саундмодераторів (більше 30) із застосуванням промислового зразка.

Всі три пакети включають в себе надання повного обсягу технічної документації, опис технічних процесів по виробництву, допомогою під час пусконаладки на виробництві, подальшу підтримку і контроль якості.

Зазначені ціни не включають вартості обладнання та вказані з огляду співпраці на необмежений термін.

Крім того, у разі придбання перелічених вище пакетів, покупцю не надається право продажу та/або передачі прав інтелектуальної власності на промисловий зразок будь-яким іншим особам, а також заборонено розголошувати інформацію щодо технічних особливостей виробництва.

Також є різні індивідуальні програми співпраці. Наприклад, якщо Ви спеціалізуєтеся на виробництві зброї - наша команда може розробити та налагодити виробництво у себе або у Вас на підприємстві різних моделей саундмодераторів.

Зв'яжіться з нами любим зручним для Вас способом:

  • Н.т.: +380990839394; +380971090590
  • E-mail: steel.studio.p@gmail.com.
Back to blog